Mamy lipiec i każdemu udziela się wakacyjny klimat. Dlatego w tym miesiącu wypróbujemy trunek tak niezwykły jak niezwykły jest wakacyjny czas.

Agwa de Bolivia to likier z liści koki z dodatkiem m.in. żeń-szenia, guarany, zielonej herbaty i limonki. Już od samego czytania na jego temat poczuć można przypływ energii, a kiedy już go spróbujesz nie zechcesz niczego innego.

agwa de bolivia

Likier ten produkowany jest przez macerację mieszanki 37 idealnie skomponowanych ziół i roślin w Holandii- ojczyźnie najlepszych likierów.

Są wakacje, więc każdemu należy się chwila błogiego szaleństwa wraz z Agwa de Bolivia. Chcesz udowodnić swoim znajomym kto jest prawdziwym imprezowym królem? A może tylko chcesz poczuć imprezowy ‘flow’? Nie ma różnicy- pomoże Ci w tym Agwa de Bolivia.

Razem z nami poznasz niezwykły Świat drinków opartych o ten właśnie likier. Specjalnie dla Ciebie na blogu pojawią się przepisy na najpopularniejsze drinki takie jak ‘Agwa Bomb’ czy ‘Agwa Mojito’, specjalnie dla Ciebie przygotujemy również kilka oryginalnych drinków, w których Agwa odegra główną rolę.

agwa

Jeśli chcesz co nieco po eksperymentować mamy kilka wskazówek z czym łączyć ten oryginalny likier.

Jego pobudzający charakter wspaniale współgra w połączeniu z napojami energetyzującymi, jeśli jednak lubisz łagodniejsze i bardziej klasyczne połączenia, warto wypróbować go razem z sokami owocowymi np. z ananasa, mango, pomarańczy. Świetnie smakuje również w połączeniu z napojami gazowanymi takimi jak tonic, Sprite etc.

Z powodzeniem można użyć go do modyfikacji znanych i cenionych drinków. Ciekawe jak smakowało by Daiquiri gdyby rum zastąpić likierem Agwa de Bolivia? Sprawdzimy to dla Ciebie.

Tegoroczne wakacje miną pod znakiem epickiej zabawy i najlepszych drinków na Świecie.

 

Enjoy!

 


W cyklu Chimera miesiąca- Agwa de Bolivia pojawiły się drinki:

Bolivian kiss

Agwa sour

Agwa Bomb

Agwa mojito

Bolivian Daiquiri

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. z fraz:

  • agwa drink przepis
  • agwa de bolivia drinki
  • wodka z koki
  • agwa liquor
  • agwa sklad