Cześć,

Na wstępie dziękuję wszystkim, którzy ciągle odwiedzają Moje-Drinki.pl i obserwują nas w naszych social mediach. Jak można zauważyć, ostatnie dwa lata minęły pod znakiem znikomej aktywności na stronie, jednak nie oznacza to, że kolokwialnie mówiąc „olałem temat”.

Niestety natłok obowiązków w życiu osobistym i zawodowym, oraz problemy ze zdrowiem spowodowały, że funkcjonowanie strony i związane z tym projekty musiałem przenieść na drugi plan. Nie oznacza to jednak, że zupełnie zaniechałem barmaństwa – wręcz przeciwnie, przez ten czas intensywnie się rozwijałem i przykładałem się, żeby wynieść swoją wiedzę i umiejętności na wyższy level. Dzięki temu chciałbym żeby również treści publikowane na blogu jak i na naszym Facebooku i Instagramie zyskały nową jakość, żeby były różnorodne, interesujące i inspirujące.

Krótko podsumowując – WRACAM! Wracam z nowymi pomysłami, z nową siłą, z większą pewnością siebie i dystansem do krytyki. Wracam, bo widzę, że to co robiłem i cały czas robię ma sens, a co równie ważne daje mi dużo radości.

Stay in touch!