18.05.2019r. odbędzie się już kolejna edycja festiwalu Whisky Day Cracow , czyli największych w Polsce obchodów Światowego Dnia Whisky (World Whisky Day).

W krakowskich Fortach Kleparz 18.05.2019r. w godzinach od 13 do 21 będzie można spróbować whisky z całego Świata, a w tym roku lista marek, które pojawią się na tym wydarzeniu jest naprawdę imponująca. Wystarczy wspomnieć, że na Whisky Day Cracow pojawią się Benromach Whisky, Scapa, The Glenlivet, Akashi, anCnoc , oraz Wolf & Oak Distillery, którzy szturmem zdobywają rynek alkoholi – a to tylko niektórzy z wystawców, których produktów będzie można spróbować.

 


Whisky Day Cracow to również doskonałe Master Class – ilość biletów jest mocno ograniczona, dlatego warto się spieszyć. Możecie znaleźć je na : https://www.ebilet.pl/biznes/targi/whisky-day/

Whisky Day Cracow to impreza, która z roku na rok zmienia się i rozwija, dzięki czemu miłośnicy whisky z południa Polski mogą cieszyć się poznawaniem nowych smaków na własnym terenie. Zdecydowanie warto zarezerwować sobie ten termin i już dzisiaj zakupić bilety (możesz to zrobić TUTAJ)