Rok 2020 obrócił całe nasze życie „do góry nogami”, ale nie ma sytuacji do której ludzkość nie potrafiłaby się przystosować i znaleźć odpowiednich dla danych czasów rozwiązań. Nie mogliśmy wyjść na drinka? Powstały więc jakościowe premiksy cocktailowe, które wystarczy zmieszać z alkoholem, aby cieszyć się wspaniałym smakiem – tym właśnie są POSHE Drinks.

POSHE to szczecińska firma, która powstała w roku 2020. Produkują oni wysokiej jakości bezalkoholowe premiksy, które pozwalają na samodzielna przygotowanie w domowym zaciszu cocktailu znanych z pubów i cocktailbarów, bez konieczności zakupu wielu „egzotycznych” składników.

Oryginalne receptury bazujące na najwyższej jakości naturalnych składnikach, bez dodatku konserwantów z dbałością o środowisko naturalne to tajemnica doskonałego smaku.

Jak zrobić wyśmienity cocktail na bazie POSHE Drinks? Wystarczy do wybranej szklanki lub kieliszka wlać 40 ml wybranego alkoholu, szklankę uzupełnić lodem i dodać 1/3 zawartości butelki z premiksem.

W tym momencie w ofercie POSHE Drinks znaleźć można następujące warianty cocktailowe:

Pornstar Martini – Egzotyczna marakuja w połączeniu z aromatyczną wanilią tworzy unikatowy słodko-kwaśny smak, który idealnie sprawdzi się jako orzeźwiający koktajl na gorące dni.

Cosmopolitan – Koktajl, który szczególnie podbija serca fanów kultowego serialu „Sex w wielkim mieście”. Połączenie żurawiny i trzech cytrusów tworzy zbalansowany, słodko – kwaśny smak.

Zielono Mi – Klasyczny Gin & Tonic uzupełniony ziołową nutą i cytrusowym orzeźwieniem. Koktajl ma przepiękny, jasnozielony kolor.

Citrus Spritz – Orzeźwiający koktajl na bazie skórek owoców cytrusowych. Wyczuwalna, lekka goryczka. Idealna alternatywa dla klasycznego toniku.

Zombie – Lista składników użytych do tego koktajlu to: cytrusy, imbir, goździki, migdały. Do tego przynajmniej dwa różne rodzaje rumu, najlepiej ciemny i jasny… I gotowe!

Wspomnienia z Bangkoku – Orientalna podróż do Tajlandii, gdzie naturalnie rosną wszystkie składniki potrzebne do przygotowania tego koktajlu, który pobudzi twoje kubki smakowe oraz wyobraźnię.

Mojito – Popularny na całym świecie drink pochodzący z Kuby. Dojrzałe, skąpane w słońcu limonki, pachnąca mięta i brązowy cukier. Stworzony po to by orzeźwiać.

Penicylina – Wyjątkowy koktajl, który jest aromatyzowany prawdziwym dymem co nadaje mu jego unikatowy, intensywny smak. Imbir oraz miód dodatkowo podnoszą jego walory pro zdrowotne.

Więcej na temat POSHE Drinks, oraz na temat możliwości zamówień możecie przeczytać na stronie producenta POSHEDRINKS.COM