Philadelphia Boulevard to nowa linia alkoholi – czysta wódka i likier kawowy. Są to alkohole doskonałe do tworzenia cockatili jak i spożywania solo – najlepiej jednak smakują w doborowym towarzystwie!

Wódka czysta Philadelphia Boulevard produkowana jest z polskiej pszenicy przez firme Toruńskie Wódki Gatunkowe, co gwarantuje bardzo wysoką jakość alkoholu. Natomiast likier kawowy powstaje na bazie naturalnych maceratów i najwyższej jakości alkoholu.

Bardzo ciekawy design butelek sprawia, że doskonale nadają się na prezent, jak i do podania podczas spotkań z przyjaciółmi i rodziną, oraz na różnego rodzaju imprezach typu wesela, spotkania firmowe itp.

Producent przygotował dla nas również kilka interesujących przepisów na cocktaile bazujące na nowej linii alkoholi Philadelphia Boulevard. Na stronie internetowej marki [LINK] i w materiałach promocyjnych znaleźć możemy przepisy na cocktaile takie jak Philadelphia & Tonic, White Philadelphia i Philadelphia Mule.

Philadelphia & Tonic wbrew pozorom to nie tylko wódka z tonikiem. Jest to interesujące połączenie wódki, likieru kawowego i toniku zwieńczone cytrusowa nutą, która wnosi plasterek cytryny.
Aby przygotować ten cocktail do schłodzonej szklanki old –fashioned wypełnionej kostkami loduwlać 30 ml wódki czystej Philadelphia Boulevard, 30 ml likieru kawowego Philadelphia Boulevard, całość dopełnić tonikiem i zamieszać. Cocktail zwieńczamy plastrem cytryny i podajemy.

White Philadelphia to klasyczny White Russian wykonany na alkoholach marki Philadelphia Boulevard z dodatkiem mleka skondensowanego. Cocktail ten wykonać można na dwa sposoby:

Pierwszy – łącząc wszystkie składniki bezpośrednio w szklance typu old-fashioned wypełnionej lodem.
Drugi –  Łącząc wszystkie składniki w shakerze i przelanie ich do szklanki typu old-fashioned wypełnionej lodem

Polecamy spróbować tego cocktailu w obu wariantach, ponieważ zdecydowanie są to dwa różne smaki! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy jeszcze jeden sposób podania tego cocktailu, który pojawi się na blogu już niedługo.

Ostatnim cocktailem jest Philadelphia Mule czyli połączenie wódki czystej Philadelphia Boulevard z sokiem z limonki i napojem imbirowym. Cocktail ten tradycyjnie podaje się w miedzianym kubku z uchem, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żeby podać go w zwyczajnej szklance typu old-fashioned. Do szklanki lub kubka wyciskamy 25 ml świeżego soku z limonki, dodajemy 40 ml, naczynie uzupełniamy kostkami lodu i uzupełniamy napojem imbirowym. Cocktail ozdabiamy cząstką limonki i gałązką świeżej mięty.

 

Podziel się swoją opinią w komentarzu! Jeśli masz jakieś propozycje – nie krępuj się, pisz!

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. z fraz:

  • https://moje-drinki pl/philadelphia-boulevard-duet-ktory-zamyka-dzien-i-otwiera-noc/
  • philadelphia avenue likier kawowy opinie
  • Philadelphia boulevard
  • Philadelphia Boulevard Coffee z czym pić
  • philadelphia kawowa