To właśnie dzisiaj w  Krakowie przy ulicy Krupniczej 9 uroczyście otwarto Wine Bar i Sklep Stoccaggio, miejsce na które środowisko winiarskie Krakowa czekało z zapartym tchem.  Manager lokalu Tomasz Fijał- znany krakowski bloger i specjalista w kwestii win odsłonił nowy punkt na gastronomicznej mapie Krakowa oraz przekazał wiele cennych informacji  z tym miejscem związanych.

Wine Bar Stoccaggio

Lokal został urządzony w bardzo eleganckim i ciepłym stylu, jest swoistą świątynią  wina. Znaleźć tam można  butelki z wielu zakątków świata, a w przyszłości właściciele planują umieścić na półkach wina z całego globu. Spacerując po części sklepowej i oglądając butelki prezentujące się na regałach zwróciłem uwagę, że ceny sprzedawanych win są tak dobrane, aby każdy mógł pozwolić sobie  na kupienie dobrego wina. Znajdziemy tu alkohol za 30 czy 50 zł jak i w cenach powyżej kilkuset złotych. Asortyment  jest bardzo szeroki, a z biegiem czasu paleta dostępnych gatunków i szczepów będzie systematycznie powiększana, aby  usatysfakcjonować każdego z klientów. W drugiej części lokalu mieści  się Wine Bar, gdzie można usiąść i przy akompaniamencie dobrej muzyki wypić wino, a także skosztować przekąsek, z którymi wino smakuje najlepiej.

Kolejnym atutem jest fakt że Wine Bar i Sklep Stoccaggio  posiada na  swoim wyposażeniu Enomatic, czyli urządzenia  które pozwalają na otwarcie butelki i wypicie lampki wina bez konieczności zakupu całości.

Aparaty te umożliwiają przechowywanie otwartej butelki z winem nawet przez 4 tygodnie bez obaw, że wino ulegnie zepsuciu. Taka opcja otwiera przed klientami możliwość znalezienia swojego ulubionego wina, lub uniknięcia zakupu ‘w ciemno’. Jeśli szukasz miejsca, gdzie znajdziesz dobre wino  i fachową obsługę, która zna się na rzeczy i będzie potrafiła pomóc Ci w podjęciu decyzji , albo jeśli chcesz w miłej atmosferze spędzić wieczór i  napić się dobrego  wina np. ze znajomymi, to jest to miejsce  właśnie dla Ciebie!

WineBar i Sklep Stoccaggio
Ul. Krupnicza 9 Kraków

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. z fraz:

  • https://moje-drinki pl/otwarcie-wine-bar-sklep-stoccaggio-krakow/
  • wine bar właściciel krupnicza
  • fijał tomasz
  • stoccaggio wine bar
  • Tomasz fjał bychowo