Szczęśliwy ten, kto po udanej imprezie nie cierpiał męki i katuszy następnego dnia rano. Każdy ma swoje sposoby- jedne lepsze inne gorsze. Na rynku dostępnych jest również cała masa różnego rodzaju specyfików łagodzących objawy kaca lub jak ładnie to nazwano- ‘wspomagających procesy metabolizmu alkoholu’. Jednak jaką przyjemnością jest jedzenie tabletek przed, w trakcie lub zaraz po imprezie? Zresztą kto na to ma czas?
Z pomocą przychodzi tutaj Glucose After Alcohol- produkt genialny w swojej prostocie, a do tego w formie cytrynowego rześkiego napoju.

Dlaczego mamy kaca?

Spożywając większe ilości alkoholu organizm przestaje w sposób efektywny usuwać produkty jego  metabolizmu, które w większych stężeniach są toksyczne. Aby usunąć toksyny z organizmu konieczne są duże ilości wody, którą zyskujemy kosztem innych organów odwadniając m.in. mózg- to właśnie jest powód, przez który odczuwamy otępienie i ból głowy. Razem z wodą, która konieczna jest do wydalenia toksycznych metabolitów pozbywamy się również rozpuszczonych w niej witamin i soli mineralnych. Organizm prowadząc intensywnie procesy metaboliczne wykorzystuje zgromadzone w wątrobie zapasy glikogenu- one również w znacznej części ulegają wydaleniu z moczem.

lek na kaca

Jak działa Glucose After Alcohol?

Działanie Glucose opiera się na dostarczeniu do organizmu wszystkich niezbędnych składników, które organizm traci w wyniku spożycia dużych ilości alkoholu. Wypijając jedną dawkę uzupełniamy w organizmie braki glukozy i podstawowych cukrów, magnezu, cynku, witaminy C, B6, B12, niacyny, biotyny, oraz kwasu pantotenowego i foliowego.
Całość podana jest w przystępnej formie odświeżającego cytrynowego napoju.  Każdy przyzna, że po imprezie przed snem lub tuż po przebudzeniu lepiej napić się lekko kwaśnego napoju niż łykać tabletki- dodatkowo przeliczając ile wypiliśmy tego wieczora.

Poznajmy bliżej Glucose After Alcohol

Jest to napój funkcyjny, który zalecany jest do spożywania po alkoholu w celu zmniejszenia lub wyeliminowania objawów kaca, oraz po intensywnym wysiłku fizycznym i psychicznym w celu uzupełnienia utraconych w jego wyniku składników mineralnych i glukozy.
Glucose dostępna jest w dwóch wariantach Glucose life- w białej butelce, oraz Glucose No Limit – w czerwonej butelce, wzbogacony o kofeinę, guaranę i taurynę.
Produkowany jest przez Szwajcarską firmę ‘ALL FOR YOU…’

glucose after alcohol

Czy warto?

Zdecydowanie tak! Glucose After Alcohol jest dowodem na to, że najprostsze rozwiązana są najlepsze. Glucose Life doskonale łagodzi objawy dnia następnego, nawet po epickich imprezach, a Glucose No Limit dodatkowo pobudza dodając sił i energii- lepiej nie pić przed snem!
Glucose to zdecydowanie jeden z najlepszych środków na kaca dostępnych na rynku!

Enjoy!

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. z fraz:

  • glucose after alcohol
  • glucose after alcohol gdzie kupić
  • glucose napój
  • after alcohol
  • tiger after alkohol