W dużych hipermarketach akcje marketingowe poświęcone whisky i whiskey to już chleb codzienny, jednak E.Leclerc Ursynów wychodzi o krok dalej zapraszając na swoje stoisko „Targi Whisky” ekspertów największych marek na Polskim rynku, z którymi będzie można porozmawiać i dowiedzieć się ciekawych informacji, oraz wybrać idealną whisky.

Według Scotch Whisky Association, Polacy coraz częściej sięgają po coraz droższe whisky – pomimo spadku eksportu w zeszłym roku o 0,7% wartość sprowadzonego alkoholu wzrosła o 14,59%. Na Festiwalu whisky w E.Leclerc Ursynów każdy będzie mógł znaleźć whisky dla siebie, ponieważ  na stoisku dostępne jest ponad 240 różnych whisky z 10 krajów m.in. ze Szkocji, Japonii, Tajwanu, Francji, Islandii, Szwajcarii i Szwecji.

Na półkach znajdziemy ponad 100 różnych whisky pochodzących ze Szkocji w tym ponad 80 whisky single malt, oraz 40 irlandzkich whiskey. Nie zabraknie również amerykańskich klasyków i mniej znanych perełek zza oceanu.
Festiwal whisky w E.Leclerc Ursynów trwa do 18.02.2018. Organizatorzy zadbali również o atrakcyjne ceny whisky – rabaty wahają się od kilku do kilkudziesięciu złotych, dlatego warto wybrać się na zakupy i „upolować” doskonałą whisky w jeszcze lepszej cenie.

Jak wspomniałem we wstępie na stoisku „Targi Whisky” będzie można porozmawiać z ekspertami największych marek na Polskim rynku, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w doborze trunku.

Akcja „Festiwal whisky” prowadzona jest w E.Leclerc Ursynów w dniach 05.02 – 18.02.2018r.

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. z fraz:

  • whisky ursynow
  • whisky leclerk
  • leclerk whisky
  • whisky leclerc