W sztuce barmańskiej równie ważne jak alkohole są również najwyższej jakości dodatki czyli soki, owoce, zioła i syropy.  W tym miesiącu szczególną uwagę skupimy na syropach barmańskich firmy Excellence.

Na rynku jest bardzo wiele syropów dedykowanych do wykorzystania w drinkach, jednak często ich jakość pozostawia wiele do życzenia lub producent starał się zaoszczędzić na opakowaniu zamykając dobrej jakości syrop w kiepskiej jakości opakowaniu. Nie można tego jednak powiedzieć o syropach firmy Excellence.
Syropy w smakach ‘Polska malina’, ‘Afrykański granat’ i ‘Kubańskie mojito’ wykonane są z najwyższą starannością czego dowodem jest ich pełny i intensywny smak i niebanalny zapach. Wielkim atutem jest zamknięcie syropu w eleganckiej i poręcznej puszce, z której korzysta się  bardzo praktycznie. A specjalna budowa korka zapobiega rozlewaniu się syropu.

Excellence syropy

W barmaństwie syropy wykorzystywane są niezwykle często. Syropy o smaku malin i granatu są bardzo popularne i wykorzystywane w każdym barze. Ciekawym wyzwaniem dla miksologów może być syrop o smaku limonki i mięty. Dla chcącego jednak nic trudnego i wymyślenie wyśmienitych drinków może okazać się niezwykle przyjemne i wciągające.
Ciekawym efekt daje połączenie syropu ‘Kubańskie mojito’ z rumem, tequilą, wódką o smaku mango, oraz owocami egzotycznymi.
Syropy to również nieodłączny składnik większości shotów, bo jak zrobić ‘Wściekłego psa’ bez syropu malinowego, albo ‘Małpi mózg’ bez syropu z granatu.

Syropy excellence
W cyklu ‘Chimera miesiąca’ przygotujemy dla Ciebie klasyczne drinki, w których składzie muszą znajdować się syropy, oraz przygotujemy kilka autorskich drinków, w których syropy Excellence będą smakować wyśmienicie.

 Zapraszamy również na fanpage firmy Excellence na Facebooku!

 

Enjoy!

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. z fraz:

  • kubańskie mojito syrop excellence allegro
  • syropy barmańskie kontakt
  • Kubańskie mochito syrop excellence
  • kubańskie mojito excellent
  • soki excellence