Na każdej imprezie najbardziej ‘pokrzywdzonymi’ osobami są kierowcy, ponieważ skazani są zazwyczaj na picie przez całą noc soków, napojów gazowanych lub wody mineralnej, kiedy ich towarzysze radośnie piją wymyślne drinki, piwo czy inne trunki.

Jednak bycie kierowcą nie skazuje Cię na nudne napoje. Przygotowaliśmy dzisiaj propozycję na bezalkoholowego drinka dedykowanego specjalnie dla kierowców i innych osób, które nie spożywają alkoholu.

guarana max mojito

 

Do przygotowania Guarana Max Mojito wykorzystamy tak jak w standardowym Mojito liście mięty, limonkę i odrobinę syropu cukrowego. Dodatkowym składnikiem będzie napój energetyczny- my wykorzystamy napój Guarana Max.

Guarana Max jest to nowość na polskim rynku, a to co go wyróżnia to zbalansowany smak i to, że w swoim składzie nie zawiera tauryny. Guarana Max dostępne jest w dwóch wariantach klasycznym i organic. Klasyczny wariant tego energy drinka smakuje bardzo przyjemnie, pozbawiony jest cierpkiego posmaku towarzyszącego dostępnym na rynku innym napojom tego typu, dodatkowo jest on bardzo łagodny i doskonale łączy się z limonką i miętą. Wariant organic jest znacznie bardziej wytrawny. Jednak nie pozostawia w ustach nieprzyjemnego posmaku, ale interesującą goryczkę.
Połączenie napoju energetycznego z miętą i limonką  da nam napój odświeżający i pobudzający.

guarana max mojito

Skład:

12 liści mięty
½ limonki
10 ml syrop cukrowy
Top up-  Guarana Max

 

Wykonanie:

Do wysokiej szklanki wrzucamy liście mięty, limonkę pokrojoną w ósemki i zalewamy je syropem cukrowym. Całość ugniatamy przy pomocy muddlera. Szklankę wypełniamy kruszonym lodem i dopełniamy napojem energetycznym. Całość mieszamy, aby wszystkie smaki połączyły się ze sobą. Na koniec uzupełniamy szklankę kruszonym lodem, ozdabiamy gałązką mięty i dodajemy dwie rurki.

 

Bon Appetit!