drinki na walentynki

Walentynki to wyjątkowy dzień, kiedy szczególnie okazujemy sobie uczucia.
Walentynkowa kolacja to dla wielu osób nieodłączna część tego dnia. A po kolacji warto miło spędzić czas przy romantycznym filmie z wyśmienitym i słodkim drinkiem w dłoni.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was 5 drinków na Walentynki.

1) Peach Ice
Co może być lepszego od połączenia soczystej brzoskwini z migdałowym likierem amaretto? Przygotujcie jednak nieco większy zapas składników, bo prawdopodobnie jeden drink to za mało.

JD600152

2) Słoneczny pocałunek
Delikatny musujący drink na bazie cydru z amaretto i grenadyny. Czy może być coś lepszego niż połączenie słodkiego syropu o smaku granatu z wytrawnym lub półwytrawnym cydrem?

Słoneczny pocałunek z cydrem

3) Coffeeice
Nie jest tajemnicą, że kobiety uwielbiają likier Irish Cream. Dlatego świetną propozycją na Walentynkowy wieczór jest podanie tego właśnie likieru z odrobiną syropu waniliowego na kostkach zamrożonej kawy.

10834077_755167301233845_1177639304_n (267x400)

4) Pink Lady
Słodki i różowy- kwintesencja tego drinka. Gin połączony ze śmietanką i syropem z granatu tworzy delikatną mieszankę o lekko słodkim smaku. Śmiało można zastąpić tym drinkiem deser.

Pink lady drink

5) Granatowy Lemon
Drink zakręcony jak chłopak zakochany w dziewczynie. Napój o smaku aloesowym z boliwijskim likierem Agwa. Jeśli w Waszym barku nie ma tego likieru można zastąpić go innym dowolnym ziołowym trunkiem.

IMG_1212 (536x800)

Mamy nadzieję, że te kilka propozycji pozwoli Wam urozmaicić Walentynkowy wieczór i uczynić go niezapomnianym!
Udanych Walentynek!

Ten artykuł znaleziono w wyszukiwarce Google m.in. z fraz:

  • https://moje-drinki pl/5-drinkow-na-walentynki/
  • drinki na walentynki
  • nazwy drinków na walentynki
  • slodkie drinki
  • drinki w walentynki